Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Kruszarki i przesiewacze - Sudnik Kazimierz

Informacje ogólne

Mamy przyjemność przedstawić ofertę produkcyjną czeskiej firmy PSP Engineering w zakresie dostaw kompletnych linii technologicznych, maszyn i urządzeń do kruszenia. Posiadają one szerokie zastosowanie w procesie obróbki surowców mineralnych, kruszywa, węgla, żwiru, granitu, gruzu itp.

Oferta w szczególności obejmuje :

- kruszarki szczękowe
- kruszarki stożkowe
- kruszarki udarowe
- kruszarki młotkowe
- kruszarki walcowe
- kruszarki i młyny do: węgla, żużla i kamienia

Spółka nawiązuje do ponad 50 letniej tradycji budowy maszyn dla przemysłu ciężkiego, jako ceniony dostawca urządzeń pracujących w Europie, Azji, Afryce. Jest znana także na rynku Polskim jako liczny dostawca kruszarek stożkowych i szczękowych oraz rezonansowych urządzeń sortujących o dużych wymiarach. Dobór poszczególnych maszyn na Państwa życzenie wykonają projektanci Engineering PSP. Firma dostarcza szeroki asortyment nowoczesnych maszyn od kruszarek wstępnych, zdolnych obrabiać bezpośrednio wydobywany materiał o objętości nawet powyżej 1 m3, poprzez kruszarki wtórne i końcowe oraz specjalne, gdzie produkt wyjściowy posiada wymiar około 1mm.Wydajność urządzeń kształtuje się od kilku ton na godzinę do ponad 1000 ton na godzinę.

W ofercie posiadamy również oryginalne części zamienne do kruszarek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy : Kruszarki i przesiewacze - Sudnik Kazimierz