Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Agencja Pośrednictwa Pracy "Find Staff"

Dodano: 2018-10-09

Kontakt

Liczba wyświetleń: 21

Oferta sprzedaży

Cieśla – Niemcy – 1650euro/msc – niemiecka umowa o pracę

Do Firmy naszego Klienta, której siedziba mieści się w Niemczech, poszukujemy doświadczonego cieśli na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Kirchberg an der Jagst

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac ciesielsko –szalunkowych
• Wykonywanie prac wewnątrz i na zewnątrz budynku –drewno

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie min . 2 lata
• Zaangażowanie i motywacja do pracy

Mile widziane:
• Samochód + prawo jazdy
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferowane:
• Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
• Wynagrodzenie w wysokości 9-10 euro brutto/h – 1650euro brutto/msc
• Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 40h/tydzień – możliwość nadgodzin
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@findstaff.pl – tytuł wiadomości: „Cieśla, Niemcy”.

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Drewno.com.pl? Załóż konto za darmo